V.I.P YAKIN KORUMA GÜVENLİĞİ
ALIŞ VERİŞ MERKEZİ GÜVENLİĞİ
STAT VE SPOR ALANI GÜVENLİĞİ
EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ
İNŞAAT ALANI GÜVENLİĞİ
K9 HİZMETLERİ VE GÜVENLİĞİ
SİTE VE KONUT GÜVENLİĞİ
FABRİKA VE İŞ YERİ GÜVENLİĞİ
KONSER VE ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ
DEVAM EDEN PROJELERİMİZ
HASTANE GÜVENLİĞİ
KAMUSAL ALAN GÜVENLİĞİ
BİLANÇO
MİZAN
ŞİRKET ORTAKLARIMIZ
KAR / ZARAR TAPLOSU

 


HAKKIMIZDA / 

                                    ANKA  GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

        Anka Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd.Şti., 5188 Sayılı "Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun" a uygun olarak T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı "Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi" ne sahiptir.

 Şirketimiz gerek kamu gerekse özel kuruluşların özel güvenlik gereksinimini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ve profesyonel yönetim kadrosu ile, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri (Belediyeler , Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Yerleşim Merkezleri, Fabrikalar, Şantiyeler...) tehdit ve tehlikelere karşı korumaktadır.                                                                                       

       GÜVENLiK HiZMETLERi

Sosyal ve ekonomik değişikliklerin, kargaşaların gittikçe arttığı bir dünyada gerek endüstriyel, gerekse sivil yaşam bölgelerinin profesyoneller tarafından sağlanması yeni ama her geçen gün önem kazanan bir kavramdır.


Ticari Hizmet sektöründe 15 yıllık Avrupa deneyiminden sonra 1998 tarihinden beri Türkiye’de faaliyet gösteren ANKA , güvenlik  organizasyon alanlarında; sizin veya işletmenizin ihtiyaç duyacağı konularda uzman personelimizin yapacağı tespit ve analizler sonucunda, doğru zamanda doğru yerde olma düşüncesiyle sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinerek, çıkabilecek her türlü soruna çözüm üretebilen, geçici başarılar sağlamak yerine doğru hedeflenmiş stratejiler üreterek, verdiğimiz hizmette sürekli fayda sağlayacak yönde, profesyonel, disiplinli, başarıyı ve hizmette kaliteyi ilke edinmiş, yaratıcı, akılcı stratejiler üretebilen deneyimli ekibimizle, hedeflerimize yönelik, sorumluluklarımızın bilincinde, ekipman ve personel entegrasyonunu sağlayarak, siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ön planda tutarak, hizmet vermektedir

Müşteri memnuniyetinin genel taşı işletme güvenliğidir. Güvenlik tüm sektörlerde vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Günümüzde güvenlik hizmeti araştırma, geliştirme ve uygulama düzeyleri ölçülebilir değerlere sahiptir. ANKA  hizmetlerini ihtimallere dayanarak değil ölçülebilir ve objektif değerler üzerinde müşterilerine sunar. ANKA  bu doğrultuda gerekli personel ve malzeme kullanımından kaçınmadan hizmet verir. Teknolojinin ilerlemesi ve bu alanda yapılan tüm yeniliklerin takipçisi olmakta müşterilerine en iyi ve en doğru hizmeti vermeyi amaç edinmektedir. Güvenlik hizmetlerinin verilmesinde iyi eğitilmiş sağlam kriterlere dayanılarak seçilmiş deneyimli ekibi ile her türlü teknolojik imkanda da faydalanarak sizlerinde değerli fikirlerini alarak bu hizmeti en iyi şekilde sağlamayı amaç edinmektedir.


ANKA , günün 24 saati haftada 7 gün olmak üzere muhtemel terör, sabotaj, yangın, hırsızlık olayları ile her türlü kargaşa ve olağan dışı durumlara karşı siz müşterilerimizin ve sizin müşterilerinizin huzur ve güven içinde olması mevcut mal varlığının korunması, düzen ve intizam sağlanması maksadıyla, yasaların sağladığı imkanlar çerçevesinde güvenlik tedbirlerinin alınması ve uygulanmasını kendisine amaç edinmektedir.

Güvenlik Personeli Alımı

PERSONEL ALIMI


Ankaradaki projelerimizde görevlendirilmek üzere Fiziği düzgün genç Polis ve Asker emeklisi güvenlik görevlileri ile Askerliğini komondo olarak yapmış 1,80 cm üzeri silahlı - silahsız Özel  Güvenlik Görevlileri alınacaktır.


 Anka Güvenlik Hizmetleri

Web Sitemize Hoşgeldiniz,


Web Sitemiz zengin içeriği ile sizlerle,


Koruma güvenlik hizmetleri, fiziki güvenlik, vip ve yakın koruma, fuar toplantı güvenliği, organizasyon güvenliği, değerli eşya ve para nakli, mağaza güvenliği, mağaza koruma, yakın koruma, alışveriş merkezi güvenliği, avm güvenliği, fabrika güvenliği, fabrika koruma, sanayi tesisi koruma güvenliği, hastane güvenliğ, hastane koruma, escort yakın koruma, vip koruma, bodyguard, konularında hizmetinizdeyiz. 
 
» Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.?
Çok Güzel
İyi
Orta
İdare Eder
SONUÇLAR
 
 

Mithatpaşa Cad. NO:70/7 Kızılay Ankara
Tel : 0312 418 53 58
Fax : 0312 418 53 59
ankaguvenlik@ankaguvenlik.org

Bu web sitesi filnet tarafından
Plaza Kur 6.0 ile hazırlanmıştır.